Rekonektivní léčení

Autorem léčebné metody zvané Reconnection (znovunapojení) je Dr. Eric Pearl. Úspěšný chiropraktik, který provozoval lukrativní praxi ve Spojených státech. Prošel cestou od klasické medicíny k poznání světa energií, jejich léčivých možností a změnil sebe i své léčebné postupy.

The Reconnection je evoluční proces, který nás vrací do stavu přirozené harmonie, zdraví a rovnováhy ve všech oblastech. Mnoho lidí zažije po Reconnection trvalé změny na mnoha úrovních. Jedná se o tzv.„informační léčení“.

Rekonektivní léčení vykazuje významné výsledky jak na úrovni zdravotní, tak i na úrovni osobního rozvoje člověka. Je podloženo vědeckým výzkumem lékařů, kvantových fyziků a univerzit po celém světě - více.

Při rekonektivním léčení nediagnostikujeme. Jednoduše se napojíme na léčivé frekvence, kterými dosáhneme uzdravení, které může být okamžité a má dlouhodobý účinek. Nemusí vždy proběhnout tam, kde ho očekáváme nebo chceme, ale proběhne tam, kde ho potřebujeme . je bez rizika vedlejších účinků.

Tak jako u klasické medicíny nejsme schopni nikdy zaručit 100% výsledek pro každého, ale výsledky jsou více než překvapivé u velkého množství klientů, tam kde klasická medicína selhává.

Jedná se o bezdotekové léčení a trvá cca 30-40 minut.

Služby